SCOALA Frasinet Calarasi

Plan de transport 2020-2021

Created Date: 14-09-2020

SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRASINET

COM. FRASINET, JUD. CALARASI

Nr.475/10.09.2020

PLAN DE TRANSPORT AL ELEVILOR

Invatamantul primar: SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRASINET

Danesti (statie- in fata Sc. Danesti)-Sc. Frasinet- ora 7,20 (intoarcere acasa la ora 10.50)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
  Petcu Florian A II-a
  Milos Liviu A II-a
  Garagata Oana A III-a
  Tariceanu Daria A III-a
  Bugheanu Catalina A III-a
  Marin Ionela A IV-a
  Gherase Emilia A IV-a

Frasinetu-de-Jos (statie in fata GPN Frasinetu-de-Jos)-Sc. Frasinet- ora 7,30 (cursa 1)- (intoarcere acasa la ora 11,00)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Burias Andrei A IV-a
2 Cirlig Adelin aIV-a
3 Soare Iuliana A III-a
4 Constantin Ionut A III-a
5 Stancu Alexandru A III-a
6 Tariceanu Stefan A III-a

Frasinetu-de-Jos-Sc. Frasinet- ora 7,40 (cursa 2) (intoarcere acasa la ora 11,10)

                           -Sc. Luptatori

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Gatlan Maria A II-a
2 Gatlan Ana A II-a
3 Stancu Ana-Maria A II-a
4 Stoian Maria-Stefania A II-a
5 Melu Nicoleta A II-a
6 Stancu Florentina A II-a
7 Stancu Gabriela A II-a
8 Maruntelu Florentina Pregatitoare
9 Neacsu Andreea I

         

Luptatori (statie in fata Sc. Luptatori)-Sc. Frasinet-ora 7,45 (intoarcere acasa la ora 11,20)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Oprea Marian A II-a
2 Toma Gabriel A II-a
3 Dogaru Mario A II-a
4 Voicu Andrei

A III-a

Luptatori-statie in fata Sc. Luptatori (Tariceni)-Sc. Frasinet-ora 7,45 (intoarcere acasa la ora 11,20)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Dumitru Gabriel A III-a
2 Mitroiu Andreea A III-a
3 Manta Ilinca A III-a
4 Dogaru Dragos A III-a
5 Ene Stefan A IV-a
6 Ditoiu Luca A IV-a
7 Tudose-Tvers Vlad A IV-a
8 Dragoi Andrei A IV-a

Invatamant primar-SCOALA PRIMARA NR.1 LUPTATORI

Danesti-Frasinet-Sc. Luptatori (ora 8,10)               (intoarcere acsa la ora 11.30)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Bugheanu Florin I
2 Garagata Andreea I
3 Graur Georgiana I
4 Garagata Giani Pregatitoare
5 Neagu Robert Pregatitoare
6 Parvan Nicolae Pregatitoare
7 Petcu Maria Pregatitoare
8 Anghel Ionut Pregatitoare
9 Astanei Marina Pregatitoare

Frasinet-Sc. Luptatori (ora 8,20)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Ion Iulian-Mario Pregatitoare
2 Sandu Marius Pregatitoare
3 Ion Mihaela Pregatitoare
4 Marin Robert I
5 Mihai Georgiana I
6 Petre Stefania I
7 Dinu Amalia I
8 Culea Daniel I

Observatii:

-Clasa pregatitoare si clasa I (Scoala Primara Nr.1 Luptatori) au programul de la ora 8,30 pana la ora 11,10.

-Clasele a II-a, a III-a si a IV-a (Scoala Gimnaziala nr.1 Frasinet) au programul de la ora 8,00 pana la ora 10,40.

-Durata orei de curs la invatamantul primar va fi de 35 de minute, cu pauza de cinci minute, astfel incat sa se reduca timpul de purtare a mastii, sa se respecte distantarea in timpul transportului (fiind nevoie de o perioada mai mare de timp pentru efectuarea curselor);

-Acest program se va respecta incepand cu data de 14.09.2020;

Invatamant gimnazial-SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRASINET

Danesti-Sc. Frasinet ( ora 10,45)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Neagu Alexandra A V-a
2 Petcu Roxana A V-a
3 Caloianu Bianca A V-a
4 Gherase Cosmina A V-a
5 Bugheanu Cristina A V-a
6 Rosu Larisa aV-a
7 Anghelescu Ionut aVII-a
8 Tariceanu Daria A VIII-a
9 Bugheanu Alin A VIII-a
10 Gavrila Marius A VIII-a

Danesti -Frasinetu-de-Jos-Sc. Frasinet(cursa 2, plecare la 10.55)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Caloianu Andreea A VI-a
2 Condurat Mihaita A VI-a
3 Gavrila Mihai A VI-a
4 Racolta Emanuela A VI-a
5 Soare Valentina A VI-a
6 Necula Alexandru A VI-a
7 Stancu Nicolae A VI-a
8 Necula Florentina A VI-a
9 Tariceanu Doina A VI-a

Frasinetu-de-Jos-Sc. Frasinet (ora de plecare 11,05)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Stoian Ana-Mihaela A V-a
2 Stancu Marius A V-a
3 Catana Giulia A VII-a
4 Stoian valentin A VIII-a
5 Tariceanu Daniel A VIII-a
6 Iordache Mihaita A VIII-a
7 Visinescu Mario A VIII-a
8 Stoian Emilian A VIII-a

Curatesti-Luptatori-Sc. Frasinet (ora de plecare 11,10)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Dumitru Cristian A VII-a
2 Manta Nicolae A VII-a
3 Pascariu Cristina A VII-a
4 Niculae Livia A VII-a
5 Magureanu Marinel A V-a
6 Manta Maria A V-a
7 Vlasceanu Vasilica A V-a
8 Manolache Darius A VII-a
9 Mitroiu Florian A V-a
10 Ghidu Ciprian A VI-a

Curatesti-Luptatori-Sc. Frasinet (ora de plecare 11,20)

Nr.

crt

Nume si prenume elev Clasa
1 Voicu Ana-Maria A VIII-a
2 Ene Cristian-N A VIII-a
3 Ene Cristina-D A VI-a
4 Onas Nicoleta A VI-a
5 Vlasceanu Matei A VI-a
6 Dogaru Sofian A VI-a
7 Dumitrache Catalin A VI-a
8 Toma Irinel A VII-a

Observatii:

-        Clasele V-VII vor avea programul de la 11,40 pana la 16,55 (a saptea ora);

Orele vor fi de 40 de minute, iar pauzele de 5 minute, astfel incat sa se reduca timpul de purtare a mastii, sa se respecte distantarea in timpul transportului (fiind nevoie de o perioada mai mare de timp pentru efectuarea curselor) si sa existe timpul recomandat de 1 ora intre schimburi, pentru realizarea in conditii de siguranta a dezinfectiei;

-Acest program se va respecta incepand cu data de 14.09.2020;

Director,

Prof. Vircan Octavian

Read more 

Orar


Puteti accesa orarul tuturor claselor

Reclama

Ajutati-ne cu un vot Scoli pentru un viitor verde

Fotografii scoala


Fotografii de la scoala si nu numai...

 

icon-full-112Comunicat ISU

Regulament de organizare si functionare

ROFUIP nr. 5447_2020 - Publicare 09 Septembrie 2020 Read more

Abonati-va la newsletter si veti fi la curent cu ultimele stiri.

Mesaj rapid






Articole postate recent

Prev Next

Cadre didactice

Cadrele didactice ale Școlii Gimnaziale Nr.1 Frăsinet anul școlar 2020-202...

Ziua Marii Negre

{gallery}ZiuaMariiNegre{/gallery}

Tinte strategice

Tinte strategice: Ţ1. Asigurarea calităţii actului educaţional Ţ2. Formar...

Online acum

Avem 4 vizitatori și niciun membru online