SCOALA Frasinet Calarasi

Ești aici: Acasa Noutati Plan de transport 2020-2021

Plan de transport 2020-2021

SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRASINET

COM. FRASINET, JUD. CALARASI

Nr.475/10.09.2020

PLAN DE TRANSPORT AL ELEVILOR

Invatamantul primar: SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRASINET

Danesti (statie- in fata Sc. Danesti)-Sc. Frasinet- ora 7,20 (intoarcere acasa la ora 10.50)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
  Petcu Florian A II-a
  Milos Liviu A II-a
  Garagata Oana A III-a
  Tariceanu Daria A III-a
  Bugheanu Catalina A III-a
  Marin Ionela A IV-a
  Gherase Emilia A IV-a

Frasinetu-de-Jos (statie in fata GPN Frasinetu-de-Jos)-Sc. Frasinet- ora 7,30 (cursa 1)- (intoarcere acasa la ora 11,00)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Burias Andrei A IV-a
2 Cirlig Adelin aIV-a
3 Soare Iuliana A III-a
4 Constantin Ionut A III-a
5 Stancu Alexandru A III-a
6 Tariceanu Stefan A III-a

Frasinetu-de-Jos-Sc. Frasinet- ora 7,40 (cursa 2) (intoarcere acasa la ora 11,10)

                           -Sc. Luptatori

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Gatlan Maria A II-a
2 Gatlan Ana A II-a
3 Stancu Ana-Maria A II-a
4 Stoian Maria-Stefania A II-a
5 Melu Nicoleta A II-a
6 Stancu Florentina A II-a
7 Stancu Gabriela A II-a
8 Maruntelu Florentina Pregatitoare
9 Neacsu Andreea I

         

Luptatori (statie in fata Sc. Luptatori)-Sc. Frasinet-ora 7,45 (intoarcere acasa la ora 11,20)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Oprea Marian A II-a
2 Toma Gabriel A II-a
3 Dogaru Mario A II-a
4 Voicu Andrei

A III-a

Luptatori-statie in fata Sc. Luptatori (Tariceni)-Sc. Frasinet-ora 7,45 (intoarcere acasa la ora 11,20)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Dumitru Gabriel A III-a
2 Mitroiu Andreea A III-a
3 Manta Ilinca A III-a
4 Dogaru Dragos A III-a
5 Ene Stefan A IV-a
6 Ditoiu Luca A IV-a
7 Tudose-Tvers Vlad A IV-a
8 Dragoi Andrei A IV-a

Invatamant primar-SCOALA PRIMARA NR.1 LUPTATORI

Danesti-Frasinet-Sc. Luptatori (ora 8,10)               (intoarcere acsa la ora 11.30)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Bugheanu Florin I
2 Garagata Andreea I
3 Graur Georgiana I
4 Garagata Giani Pregatitoare
5 Neagu Robert Pregatitoare
6 Parvan Nicolae Pregatitoare
7 Petcu Maria Pregatitoare
8 Anghel Ionut Pregatitoare
9 Astanei Marina Pregatitoare

Frasinet-Sc. Luptatori (ora 8,20)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Ion Iulian-Mario Pregatitoare
2 Sandu Marius Pregatitoare
3 Ion Mihaela Pregatitoare
4 Marin Robert I
5 Mihai Georgiana I
6 Petre Stefania I
7 Dinu Amalia I
8 Culea Daniel I

Observatii:

-Clasa pregatitoare si clasa I (Scoala Primara Nr.1 Luptatori) au programul de la ora 8,30 pana la ora 11,10.

-Clasele a II-a, a III-a si a IV-a (Scoala Gimnaziala nr.1 Frasinet) au programul de la ora 8,00 pana la ora 10,40.

-Durata orei de curs la invatamantul primar va fi de 35 de minute, cu pauza de cinci minute, astfel incat sa se reduca timpul de purtare a mastii, sa se respecte distantarea in timpul transportului (fiind nevoie de o perioada mai mare de timp pentru efectuarea curselor);

-Acest program se va respecta incepand cu data de 14.09.2020;

Invatamant gimnazial-SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRASINET

Danesti-Sc. Frasinet ( ora 10,45)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Neagu Alexandra A V-a
2 Petcu Roxana A V-a
3 Caloianu Bianca A V-a
4 Gherase Cosmina A V-a
5 Bugheanu Cristina A V-a
6 Rosu Larisa aV-a
7 Anghelescu Ionut aVII-a
8 Tariceanu Daria A VIII-a
9 Bugheanu Alin A VIII-a
10 Gavrila Marius A VIII-a

Danesti -Frasinetu-de-Jos-Sc. Frasinet(cursa 2, plecare la 10.55)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Caloianu Andreea A VI-a
2 Condurat Mihaita A VI-a
3 Gavrila Mihai A VI-a
4 Racolta Emanuela A VI-a
5 Soare Valentina A VI-a
6 Necula Alexandru A VI-a
7 Stancu Nicolae A VI-a
8 Necula Florentina A VI-a
9 Tariceanu Doina A VI-a

Frasinetu-de-Jos-Sc. Frasinet (ora de plecare 11,05)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Stoian Ana-Mihaela A V-a
2 Stancu Marius A V-a
3 Catana Giulia A VII-a
4 Stoian valentin A VIII-a
5 Tariceanu Daniel A VIII-a
6 Iordache Mihaita A VIII-a
7 Visinescu Mario A VIII-a
8 Stoian Emilian A VIII-a

Curatesti-Luptatori-Sc. Frasinet (ora de plecare 11,10)

Nr.

Crt.

Nume si prenume elev Clasa
1 Dumitru Cristian A VII-a
2 Manta Nicolae A VII-a
3 Pascariu Cristina A VII-a
4 Niculae Livia A VII-a
5 Magureanu Marinel A V-a
6 Manta Maria A V-a
7 Vlasceanu Vasilica A V-a
8 Manolache Darius A VII-a
9 Mitroiu Florian A V-a
10 Ghidu Ciprian A VI-a

Curatesti-Luptatori-Sc. Frasinet (ora de plecare 11,20)

Nr.

crt

Nume si prenume elev Clasa
1 Voicu Ana-Maria A VIII-a
2 Ene Cristian-N A VIII-a
3 Ene Cristina-D A VI-a
4 Onas Nicoleta A VI-a
5 Vlasceanu Matei A VI-a
6 Dogaru Sofian A VI-a
7 Dumitrache Catalin A VI-a
8 Toma Irinel A VII-a

Observatii:

-        Clasele V-VII vor avea programul de la 11,40 pana la 16,55 (a saptea ora);

Orele vor fi de 40 de minute, iar pauzele de 5 minute, astfel incat sa se reduca timpul de purtare a mastii, sa se respecte distantarea in timpul transportului (fiind nevoie de o perioada mai mare de timp pentru efectuarea curselor) si sa existe timpul recomandat de 1 ora intre schimburi, pentru realizarea in conditii de siguranta a dezinfectiei;

-Acest program se va respecta incepand cu data de 14.09.2020;

Director,

Prof. Vircan Octavian

Abonati-va la newsletter si veti fi la curent cu ultimele stiri.

Mesaj rapid






Articole postate recent

Prev Next

Tinte strategice

Tinte strategice: Ţ1. Asigurarea calităţii actului educaţional Ţ2. Formar...

Cine suntem?

        SCURT ISTORIC      Co...

Planul de masuri pentru sezonu…

SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRASINET PLAN DE MASURI PENTRU SEZONUL DE IARNA 20...

Online acum

Avem 15 vizitatori și niciun membru online